O nas

Centrum Promocji Zdrowia


Istnieje od 2002 roku i jest ośrodkiem Fundacji Art of Living Polska. Dzięki niepowtarzalnemu klimatowi Sulejowskiego Parku Krajobrazowego oraz proponowanym programom Centrum to doskonałe miejsce na wypoczynek i regenerację zdrowia w otoczeniu przyrody.

W Centrum Promocji Zdrowia prowadzone są zajęcia, których celem jest redukcja stresu i propagowanie zdrowego stylu życia na wszystkich jego poziomach. Każdy, niezależnie od wieku i stanu zdrowia, może znaleźć w naszej bogatej ofercie coś dla siebie. Gościmy Klientów indywidualnych jak również zorganizowane grupy.

Zapraszamy także do korzystania z zabiegów ajurwedyjskich wpływających korzystnie na zdrowie i urodę oraz kursów i warsztatów zdrowego, wegetariańskiego gotowania.

Dla entuzjastów aktywnego wypoczynku organizujemy ciekawe imprezy turystyczne w urokliwym Sulejowskim Parku Krajobrazowym. Dużym zainteresowaniem cieszą sie spływy kajakowe Pilicą i Czarną, wycieczki zarówno piesze jak i rowerowe oraz liczne trasy biegowe.

Nasze Centrum oferuje całoroczną bazę hotelową oraz w pełni wyposażone sale warsztatowe do wynajęcia, doskonałe do prowadzenia warsztatów rozwoju osobistego i innego rodzaju zajęć.

W Centrum Promocji Zdrowia odbywają się liczne warsztaty i kursy o tematyce:

Rozwój osobisty

Joga i medytacja

Ajurweda

Wegetariańskie
warsztaty kulinarne

Położenie


Centrum Promocji Zdrowia znajduje się na terenie Sulejowskiego Parku Krajobrazowego. Krótki spacer przez las prowadzi do uroczego rozlewiska, gdzie Czarna, jedna z najczystszych rzek w Polsce, wpada do Pilicy, która płynąc malowniczymi zakolami ma swoje ujście w oddalonym o kilka kilometrów Jeziorze Sulejowskim.

W celu zobaczenia mapy w pełnej rozdzielczości kliknij w poniższy obrazek:
mała mapka